Archive

2019

Tue 26 Mar
Basel (CH)
19:30
Scala
Ardemus +
with Boris Kusnezow (Piano)

Sun 24 Mar
Amersfoort (NL)
11:00
St. Aegtenkapel

Mon 18 Mar
Opatija (CRO)
20:30
Hotel Miramar

Sat 16 Mar
Opatija (CRO)
20:30
Hotel Miramar

Mon 11 Mar
Heemskerk (NL)

Sun 3 Feb
Wilp (NL)
15:00
Dorpskerk

Sat 26 Jan
Voorschoten (NL)
Kunst in de Kamer

Sun 13 Jan
Oosterbeek (NL)
Oude Kerk

2018

Tue 13 Nov
Breda (NL)
Private Event

Thu 8 Nov
Leiden (NL)
Private Event

Sat 3 Nov
Bern (CH)
Private Event

Sat 3 Nov
Winterthur (CH)
Villa Sträuli

Fri 2 Nov
Zürich (CH)
Hombis Salon

Tue 16 Oct
Lisse (NL)
Kasteel Keukenhof
Kasteel Cultureel

Sun 14 Oct
Vaduz (LI)
11:00
Rathaussaal
Chambermusic Concert 'Erlebe SOL'

Fri 28 Sep
Geseke (DE)
19:30
Rittergut Störmede
Westfalen Classics

Sun 23 Sep
Den Bosch (NL)
Festival Kamerklanken

Mon 17 Sep
Utrecht (NL)
10:00
TivoliVredenburg
Kamermuziekdag

Fri 7 Sep
Apeldoorn (NL)
Paleis het Loo
Private Event

Mon 13 Aug
Putten (NL)
Kasteel De Vanenburg
NJO Muziekzomer

Fri 10 Aug
Eefde (NL)
Kapel op 't Rijsselt
NJO Muziekzomer

Thu 19 Jul
Osor (CRO)
Musical Evenings

Tue 17 Jul
Hvar (CRO)
Summer Festival

Mon 16 Jul
Opatija (CRO)
Hotel Miramar

Thu 12 Jul
Zagreb (CRO)
Music Academy
World Saxophone Congress
with the Cantus Ensemble

Sat 30 Jun
Voorst (NL)

Sat 30 Jun
Utrecht (NL)
International Chamber Music Festival

Tue 22 May
Voorschoten (NL)
Kasteel Duivenvoorde

Fri 4 May
Zagreb (CRO)
Golden Hall
19th Saint Mark's Festival

Sun 29 Apr
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Finale Dutch Classical Talent

Wed 28 Mar
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Dutch Classical Talent Tour

Wed 28 Mar
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Dutch Classical Talent Tour

Wed 28 Mar
Zwolle (NL)
Zwolse Theaters
Dutch Classical Talent Tour

Sun 25 Mar
Den Bosch (NL)
De Toonzaal
Dutch Classical Talent Tour

Sat 24 Mar
Maastricht (NL)
Theater aan het Vrijthof
Dutch Classical Talent Tour

Tue 20 Mar
Eindhoven (NL)
Muziekgebouw
Dutch Classical Talent Tour

Sun 18 Mar
Nijmegen (NL)
De Vereeniging
Dutch Classical Talent Tour

Fri 16 Mar
Apeldoorn (NL)
Orpheus
Dutch Classical Talent Tour

Wed 14 Mar
Haarlem (NL)
Philharmonie
Dutch Classical Talent Tour

Sun 11 Mar
Leeuwarden (NL)
Harmonie
Dutch Classical Talent Tour

Thu 8 Mar
Enschede (NL)
Muziekcentrum
Dutch Classical Talent Tour

Tue 6 Mar
Tilburg (NL)
Theaters Tilburg
Dutch Classical Talent Tour

Sat 17 Feb
Bad Ragaz (CH)
Grand Resort
Festival Next Generation

Sun 11 Feb
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

Sat 10 Feb
Bern (CH)
Werkhof 102
Savasana Concert

Fri 9 Feb
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

Mon 22 Jan
Zagreb (CRO)
Lauba
Concertseries of the Cantus Ensemble

2017

Sat 16 Dec
Amsterdam (NL)
De Nieuwe Yogaschool
Savasana Concert

Tue 12 Dec
Putten (NL)
Private Event

Mon 4 Dec
Apeldoorn (NL)
Private Event

Sat 2 Dec
Leiden (NL)
Stadsgehoorzaal

Fri 10 Nov
Arnhem (NL)
Kunst in de Kamer

Sun 5 Nov
Amsterdam (NL)
Podium Witteman

Fri 13 Oct
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Hart & Ziel Festival

Tue 3 Oct
Samobor (CRO)
42th Samobor Music Festival

Wed 20 Sep
Amsterdam (NL)
Pllek
Promo Concert Dutch Classical Talent

Fri 15 Sep
Apeldoorn (NL)
Kunst in de Kamer

Wed 9 Aug
Nijmegen (NL)
NJO Muziekzomer

Mon 7 Aug
Wilp (NL)
NJO Muziekzomer

Sun 6 Aug
Apeldoorn (NL)
NJO Muziekzomer

Sun 11 Jun
Amsterdam (NL)
De Werf 't Kromhout
Concertseries Stadsherstel

Sun 28 May
Groenlo (NL)

Sun 14 May
Osaka (JAP)
Osaka International Chamber Music Competition

Sun 2 Apr
Amsterdam (NL)
Vondelkerk
Concertseries Stadsherstel

Wed 15 Mar
Berlin (DE)
Konzerthaus
Espresso Konzerte

Sun 12 Mar
Oss (NL)
Theater de Lievekamp

Sat 11 Mar
Schiermonnikoog (NL)
Festival Schiermonnikoog

Sun 5 Mar
Apeldoorn (NL)
Orpheus

Sat 18 Feb
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

Wed 15 Feb
Bad Ragaz (CH)
Grand Resort
Festival Next Generation

Sun 12 Feb
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

2016

Fri 11 Nov
Amsterdam (NL)
Amstelkerk
Concertseries Stadsherstel

Fri 14 Oct
Amsterdam (NL)
Amsterdams Marionetten Theater

Mon 26 Sep
Samobor (CRO)
Galerija Prica
Samobor Music Festival

Thu 22 Sep
Zagreb (CRO)
Golden Hall

Sun 14 Aug
Amsterdam (NL)
Hollandse Manege
Grachtenfestival

Fri 12 Aug
Amsterdam (NL)
Het Compagnietheater
Grachtenfestival

Thu 11 Aug
(NL)
Kröller-Müller Museum
NJO Muziekzomer

Tue 9 Aug
Ermelo (NL)
Lucaskerk
NJO Muziekzomer

Sun 7 Aug
Amsterdam (NL)
Vondelpark
Openluchttheater

Fri 5 Aug
Arnhem (NL)
Burgers' Zoo
NJO Muziekzomer

Mon 1 Aug
Zadar (CRO)
Marina Dalmatia
56th Musical Evenings

Sun 31 Jul
Zadar (CRO)
St. Donat
56th Musical Evenings

Tue 28 Jun
Amsterdam (NL)
NedPho Koepel

Fri 24 Jun
De Groene Heuvels bij Beuningen (NL)
Down the Rabbit Hole Festival

Wed 25 May
Brussels (BE)
Private Event

Sun 15 May
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
My first festival

Fri 15 Apr
Zaandam (NL)
Culturale

Sun 10 Apr
Laren (NL)
Papagenohuis

Sat 19 Mar
Amsterdam (NL)
VondelCS
Private Event Rotary Club

Fri 18 Mar
Amsterdam (NL)
Nationae Opera & Ballet
Opera Forward Festival

Sun 13 Mar
Voorst (NL)
Dorpskerk

Sun 6 Mar
Middenbeemster (NL)

Fri 4 Mar
Zürich (CH)
Kunstsammlung Rüegg

Fri 4 Mar
Amsterdam (NL)
Muziekgebouw aan t'Ij

Fri 4 Mar
Amsterdam (NL)
NedPho Koepel
Finale Grachtenfestival Concours

Fri 4 Mar
Den Bosch (NL)
De Toonzaal
Finale Sotrioni Competition

Tue 16 Feb
Apeldoorn (NL)

Sun 17 Jan
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

Sat 16 Jan
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

2015

Tue 3 Nov
Amsterdam (NL)
Oosterkerk

Sat 3 Oct
Zagreb (CRO)
Music Academy

Mon 28 Sep
Zagreb (NL)
Lisinski Hall
Papandopulo Competition

Sat 29 Aug
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Uitmarkt

Sat 20 Jun
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Holland Festival

Mon 15 Jun
Laren (NL)
Singer

2014

Thu 20 Nov
Amsterdam (NL)
Muziekgebouw aan t'Ij
Sax14 Festival