Archiv

2019

Fr 13 Dez
Den Bosch (NL)
Private Event

Sa 23 Nov
Bodegraven (NL)
19:00
Eversthuis

So 17 Nov
Hilversum (NL)
16:00
Muziekcentrum van de Omroep
MCO Kamermuziek

Sa 26 Okt
Den Haag (NL)
17:00
Zuiderstrandtheater
Wanderlust Festival

Fr 25 Okt
Amsterdam (NL)
21:00
Concertgebouw
TRACKS

Mo 14 Okt
Utrecht (NL)
Tivoli Vredenburg

So 13 Okt
Utrecht (NL)
15:00
Tivoli Vredenburg

Sa 12 Okt
Hattem (NL)
20:15
De Marke
Kunstkring Hattem

Di 1 Okt
Schiermonnikoog (NL)
Schiermonnikoogfestival

Mi 25 Sep
Delden (NL)
20:00
Hoeve de Haar
Delden Klassiek

So 22 Sep
Heerhugowaard (NL)
11:00
Theater COOL kunst en cultuur
Muziekkring Heerhugowaard

So 15 Sep
Eindhoven (NL)
15:00
Muziekgebouw

Sa 14 Sep
Amsterdam (NL)
15:00
Amstelveld
Klassiek op het Amstelveld

Do 12 Sep
Westmaas (NL)
20:00
Dorpskerk
Concertcommissie Hoeksche Waard

Fr 16 Aug
Amsterdam (NL)
12:00
Grachtenfestival

So 11 Aug
Basel (CH)
11:00
Kunst in Klein-Riehen

Fr 9 Aug
Brügg (CH)
20:00
Bärletanlage
Bourgkonzerte

So 28 Jul
Deventer (NL)
15:00
Cultuur Grote Kerkhof

Sa 27 Jul
Den Bosch (NL)
20:00
Muziek op de Binnendieze

So 21 Jul
's-Graveland (NL)
14:15
Wonderfeel

Sa 20 Jul
Pronstorf (DE)
17:00
Kuhstall
Schleswig-Holstein Musik Festival

So 14 Jul
Opatija (CRO)
Hotel Miramar

Sa 13 Jul
Omišalj (CRO)
Festival Klasika na Mirinama

So 2 Jun
China Tour

So 26 Mai
Voorst (NL)
14:30
Dorpskerk

Do 23 Mai
Hilversum (NL)
Kunst in de Kamer

So 19 Mai
Brussel (BE)
11:00
Paleis voor Schone Kunsten
Bozar Next Generation

So 12 Mai
Amsterdam (NL)
14:00
Splendor
CD Release Concert

Di 26 Mär
Basel (CH)
19:30
Scala
Kammermusik um halb acht
with Mario Häring (Piano)

So 24 Mär
Amersfoort (NL)
11:00
St. Aegtenkapel

Mo 18 Mär
Opatija (CRO)
20:30
Hotel Miramar

Sa 16 Mär
Opatija (CRO)
20:30
Hotel Miramar

Mo 11 Mär
Heemskerk (NL)

So 3 Feb
Wilp (NL)
15:00
Dorpskerk

Sa 26 Jan
Voorschoten (NL)
Kunst in de Kamer

So 13 Jan
Oosterbeek (NL)
Oude Kerk

2018

Di 13 Nov
Breda (NL)
Private Event

Do 8 Nov
Leiden (NL)
Private Event

So 4 Nov
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

Sa 3 Nov
Bern (CH)
Private Event

Sa 3 Nov
Winterthur (CH)
Villa Sträuli

Fr 2 Nov
Zürich (CH)
Hombis Salon

Di 16 Okt
Lisse (NL)
Kasteel Keukenhof
Kasteel Cultureel

So 14 Okt
Vaduz (LI)
11:00
Rathaussaal
Chambermusic Concert 'Erlebe SOL'

Fr 28 Sep
Geseke (DE)
19:30
Rittergut Störmede
Westfalen Classics

So 23 Sep
Den Bosch (NL)
Festival Kamerklanken

Mo 17 Sep
Utrecht (NL)
10:00
TivoliVredenburg
Kamermuziekdag

Fr 7 Sep
Apeldoorn (NL)
Paleis het Loo
Private Event

Mo 13 Aug
Putten (NL)
Kasteel De Vanenburg
NJO Muziekzomer

Fr 10 Aug
Eefde (NL)
Kapel op 't Rijsselt
NJO Muziekzomer

Do 19 Jul
Osor (CRO)
Musical Evenings

Di 17 Jul
Hvar (CRO)
Summer Festival

Mo 16 Jul
Opatija (CRO)
Hotel Miramar

Do 12 Jul
Zagreb (CRO)
Music Academy
World Saxophone Congress
with the Cantus Ensemble

Sa 30 Jun
Voorst (NL)

Sa 30 Jun
Utrecht (NL)
International Chamber Music Festival

Di 22 Mai
Voorschoten (NL)
Kasteel Duivenvoorde

Fr 4 Mai
Zagreb (CRO)
Golden Hall
19th Saint Mark's Festival

So 29 Apr
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Finale Dutch Classical Talent

Mi 28 Mär
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Dutch Classical Talent Tour

Mi 28 Mär
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Dutch Classical Talent Tour

Mi 28 Mär
Zwolle (NL)
Zwolse Theaters
Dutch Classical Talent Tour

So 25 Mär
Den Bosch (NL)
De Toonzaal
Dutch Classical Talent Tour

Sa 24 Mär
Maastricht (NL)
Theater aan het Vrijthof
Dutch Classical Talent Tour

Di 20 Mär
Eindhoven (NL)
Muziekgebouw
Dutch Classical Talent Tour

So 18 Mär
Nijmegen (NL)
De Vereeniging
Dutch Classical Talent Tour

Fr 16 Mär
Apeldoorn (NL)
Orpheus
Dutch Classical Talent Tour

Mi 14 Mär
Haarlem (NL)
Philharmonie
Dutch Classical Talent Tour

So 11 Mär
Leeuwarden (NL)
Harmonie
Dutch Classical Talent Tour

Do 8 Mär
Enschede (NL)
Muziekcentrum
Dutch Classical Talent Tour

Di 6 Mär
Tilburg (NL)
Theaters Tilburg
Dutch Classical Talent Tour

Sa 17 Feb
Bad Ragaz (CH)
Grand Resort
Festival Next Generation

So 11 Feb
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

Sa 10 Feb
Bern (CH)
Werkhof 102
Savasana Concert

Fr 9 Feb
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

Mo 22 Jan
Zagreb (CRO)
Lauba
Concertseries of the Cantus Ensemble

2017

Sa 16 Dez
Amsterdam (NL)
De Nieuwe Yogaschool
Savasana Concert

Di 12 Dez
Putten (NL)
Private Event

Mo 4 Dez
Apeldoorn (NL)
Private Event

Sa 2 Dez
Leiden (NL)
Stadsgehoorzaal

Fr 10 Nov
Arnhem (NL)
Kunst in de Kamer

So 5 Nov
Amsterdam (NL)
Podium Witteman

Fr 13 Okt
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Hart & Ziel Festival

Di 3 Okt
Samobor (CRO)
42th Samobor Music Festival

Mi 20 Sep
Amsterdam (NL)
Pllek
Promo Concert Dutch Classical Talent

Fr 15 Sep
Apeldoorn (NL)
Kunst in de Kamer

Mi 9 Aug
Nijmegen (NL)
NJO Muziekzomer

Mo 7 Aug
Wilp (NL)
NJO Muziekzomer

So 6 Aug
Apeldoorn (NL)
NJO Muziekzomer

So 11 Jun
Amsterdam (NL)
De Werf 't Kromhout
Concertseries Stadsherstel

So 28 Mai
Groenlo (NL)

So 14 Mai
Osaka (JAP)
Osaka International Chamber Music Competition

So 2 Apr
Amsterdam (NL)
Vondelkerk
Concertseries Stadsherstel

Mi 15 Mär
Berlin (DE)
Konzerthaus
Espresso Konzerte

So 12 Mär
Oss (NL)
Theater de Lievekamp

Sa 11 Mär
Schiermonnikoog (NL)
Festival Schiermonnikoog

So 5 Mär
Apeldoorn (NL)
Orpheus

Sa 18 Feb
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

Mi 15 Feb
Bad Ragaz (CH)
Grand Resort
Festival Next Generation

So 12 Feb
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

2016

Fr 11 Nov
Amsterdam (NL)
Amstelkerk
Concertseries Stadsherstel

Fr 14 Okt
Amsterdam (NL)
Amsterdams Marionetten Theater

Mo 26 Sep
Samobor (CRO)
Galerija Prica
Samobor Music Festival

Do 22 Sep
Zagreb (CRO)
Golden Hall

So 14 Aug
Amsterdam (NL)
Hollandse Manege
Grachtenfestival

Fr 12 Aug
Amsterdam (NL)
Het Compagnietheater
Grachtenfestival

Do 11 Aug
(NL)
Kröller-Müller Museum
NJO Muziekzomer

Di 9 Aug
Ermelo (NL)
Lucaskerk
NJO Muziekzomer

So 7 Aug
Amsterdam (NL)
Vondelpark
Openluchttheater

Fr 5 Aug
Arnhem (NL)
Burgers' Zoo
NJO Muziekzomer

Mo 1 Aug
Zadar (CRO)
Marina Dalmatia
56th Musical Evenings

So 31 Jul
Zadar (CRO)
St. Donat
56th Musical Evenings

Di 28 Jun
Amsterdam (NL)
NedPho Koepel

Fr 24 Jun
De Groene Heuvels bij Beuningen (NL)
Down the Rabbit Hole Festival

Mi 25 Mai
Brussels (BE)
Private Event

So 15 Mai
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
My first festival

Fr 15 Apr
Zaandam (NL)
Culturale

So 10 Apr
Laren (NL)
Papagenohuis

Sa 19 Mär
Amsterdam (NL)
VondelCS
Private Event Rotary Club

Fr 18 Mär
Amsterdam (NL)
Nationae Opera & Ballet
Opera Forward Festival

So 13 Mär
Voorst (NL)
Dorpskerk

So 6 Mär
Middenbeemster (NL)

Fr 4 Mär
Zürich (CH)
Kunstsammlung Rüegg

Fr 4 Mär
Amsterdam (NL)
Muziekgebouw aan t'Ij

Fr 4 Mär
Amsterdam (NL)
NedPho Koepel
Finale Grachtenfestival Concours

Fr 4 Mär
Den Bosch (NL)
De Toonzaal
Finale Sotrioni Competition

Di 16 Feb
Apeldoorn (NL)

So 17 Jan
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

Sa 16 Jan
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

2015

Di 3 Nov
Amsterdam (NL)
Oosterkerk

Sa 3 Okt
Zagreb (CRO)
Music Academy

Mo 28 Sep
Zagreb (NL)
Lisinski Hall
Papandopulo Competition

Sa 29 Aug
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Uitmarkt

Sa 20 Jun
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Holland Festival

Mo 15 Jun
Laren (NL)
Singer

2014

Do 20 Nov
Amsterdam (NL)
Muziekgebouw aan t'Ij
Sax14 Festival