Archief

2019

di 26 mrt
Basel (CH)
19:30
Scala
Ardemus +
with Boris Kusnezow (Piano)

zo 24 mrt
Amersfoort (NL)
11:00
St. Aegtenkapel

ma 18 mrt
Opatija (CRO)
20:30
Hotel Miramar

za 16 mrt
Opatija (CRO)
20:30
Hotel Miramar

ma 11 mrt
Heemskerk (NL)

zo 3 feb
Wilp (NL)
15:00
Dorpskerk

za 26 jan
Voorschoten (NL)
Kunst in de Kamer

zo 13 jan
Oosterbeek (NL)
Oude Kerk

2018

di 13 nov
Breda (NL)
Private Event

do 8 nov
Leiden (NL)
Private Event

zo 4 nov
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

za 3 nov
Bern (CH)
Private Event

za 3 nov
Winterthur (CH)
Villa Sträuli

vr 2 nov
Zürich (CH)
Hombis Salon

di 16 okt
Lisse (NL)
Kasteel Keukenhof
Kasteel Cultureel

zo 14 okt
Vaduz (LI)
11:00
Rathaussaal
Chambermusic Concert 'Erlebe SOL'

vr 28 sep
Geseke (DE)
19:30
Rittergut Störmede
Westfalen Classics

zo 23 sep
Den Bosch (NL)
Festival Kamerklanken

ma 17 sep
Utrecht (NL)
10:00
TivoliVredenburg
Kamermuziekdag

vr 7 sep
Apeldoorn (NL)
Paleis het Loo
Private Event

ma 13 aug
Putten (NL)
Kasteel De Vanenburg
NJO Muziekzomer

vr 10 aug
Eefde (NL)
Kapel op 't Rijsselt
NJO Muziekzomer

do 19 jul
Osor (CRO)
Musical Evenings

di 17 jul
Hvar (CRO)
Summer Festival

ma 16 jul
Opatija (CRO)
Hotel Miramar

do 12 jul
Zagreb (CRO)
Music Academy
World Saxophone Congress
with the Cantus Ensemble

za 30 jun
Voorst (NL)

za 30 jun
Utrecht (NL)
International Chamber Music Festival

di 22 mei
Voorschoten (NL)
Kasteel Duivenvoorde

vr 4 mei
Zagreb (CRO)
Golden Hall
19th Saint Mark's Festival

zo 29 apr
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Finale Dutch Classical Talent

wo 28 mrt
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Dutch Classical Talent Tour

wo 28 mrt
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Dutch Classical Talent Tour

wo 28 mrt
Zwolle (NL)
Zwolse Theaters
Dutch Classical Talent Tour

zo 25 mrt
Den Bosch (NL)
De Toonzaal
Dutch Classical Talent Tour

za 24 mrt
Maastricht (NL)
Theater aan het Vrijthof
Dutch Classical Talent Tour

di 20 mrt
Eindhoven (NL)
Muziekgebouw
Dutch Classical Talent Tour

zo 18 mrt
Nijmegen (NL)
De Vereeniging
Dutch Classical Talent Tour

vr 16 mrt
Apeldoorn (NL)
Orpheus
Dutch Classical Talent Tour

wo 14 mrt
Haarlem (NL)
Philharmonie
Dutch Classical Talent Tour

zo 11 mrt
Leeuwarden (NL)
Harmonie
Dutch Classical Talent Tour

do 8 mrt
Enschede (NL)
Muziekcentrum
Dutch Classical Talent Tour

di 6 mrt
Tilburg (NL)
Theaters Tilburg
Dutch Classical Talent Tour

za 17 feb
Bad Ragaz (CH)
Grand Resort
Festival Next Generation

zo 11 feb
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

za 10 feb
Bern (CH)
Werkhof 102
Savasana Concert

vr 9 feb
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

ma 22 jan
Zagreb (CRO)
Lauba
Concertseries of the Cantus Ensemble

2017

za 16 dec
Amsterdam (NL)
De Nieuwe Yogaschool
Savasana Concert

di 12 dec
Putten (NL)
Private Event

ma 4 dec
Apeldoorn (NL)
Private Event

za 2 dec
Leiden (NL)
Stadsgehoorzaal

vr 10 nov
Arnhem (NL)
Kunst in de Kamer

zo 5 nov
Amsterdam (NL)
Podium Witteman

vr 13 okt
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
Hart & Ziel Festival

di 3 okt
Samobor (CRO)
42th Samobor Music Festival

wo 20 sep
Amsterdam (NL)
Pllek
Promo Concert Dutch Classical Talent

vr 15 sep
Apeldoorn (NL)
Kunst in de Kamer

wo 9 aug
Nijmegen (NL)
NJO Muziekzomer

ma 7 aug
Wilp (NL)
NJO Muziekzomer

zo 6 aug
Apeldoorn (NL)
NJO Muziekzomer

zo 11 jun
Amsterdam (NL)
De Werf 't Kromhout
Concertseries Stadsherstel

zo 28 mei
Groenlo (NL)

zo 14 mei
Osaka (JAP)
Osaka International Chamber Music Competition

zo 2 apr
Amsterdam (NL)
Vondelkerk
Concertseries Stadsherstel

wo 15 mrt
Berlin (DE)
Konzerthaus
Espresso Konzerte

zo 12 mrt
Oss (NL)
Theater de Lievekamp

za 11 mrt
Schiermonnikoog (NL)
Festival Schiermonnikoog

zo 5 mrt
Apeldoorn (NL)
Orpheus

za 18 feb
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

wo 15 feb
Bad Ragaz (CH)
Grand Resort
Festival Next Generation

zo 12 feb
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

2016

vr 11 nov
Amsterdam (NL)
Amstelkerk
Concertseries Stadsherstel

vr 14 okt
Amsterdam (NL)
Amsterdams Marionetten Theater

ma 26 sep
Samobor (CRO)
Galerija Prica
Samobor Music Festival

do 22 sep
Zagreb (CRO)
Golden Hall

zo 14 aug
Amsterdam (NL)
Hollandse Manege
Grachtenfestival

vr 12 aug
Amsterdam (NL)
Het Compagnietheater
Grachtenfestival

do 11 aug
(NL)
Kröller-Müller Museum
NJO Muziekzomer

di 9 aug
Ermelo (NL)
Lucaskerk
NJO Muziekzomer

zo 7 aug
Amsterdam (NL)
Vondelpark
Openluchttheater

vr 5 aug
Arnhem (NL)
Burgers' Zoo
NJO Muziekzomer

ma 1 aug
Zadar (CRO)
Marina Dalmatia
56th Musical Evenings

zo 31 jul
Zadar (CRO)
St. Donat
56th Musical Evenings

di 28 jun
Amsterdam (NL)
NedPho Koepel

vr 24 jun
De Groene Heuvels bij Beuningen (NL)
Down the Rabbit Hole Festival

wo 25 mei
Brussels (BE)
Private Event

zo 15 mei
Utrecht (NL)
TivoliVredenburg
My first festival

vr 15 apr
Zaandam (NL)
Culturale

zo 10 apr
Laren (NL)
Papagenohuis

za 19 mrt
Amsterdam (NL)
VondelCS
Private Event Rotary Club

vr 18 mrt
Amsterdam (NL)
Nationae Opera & Ballet
Opera Forward Festival

zo 13 mrt
Voorst (NL)
Dorpskerk

zo 6 mrt
Middenbeemster (NL)

vr 4 mrt
Zürich (CH)
Kunstsammlung Rüegg

vr 4 mrt
Amsterdam (NL)
Muziekgebouw aan t'Ij

vr 4 mrt
Amsterdam (NL)
NedPho Koepel
Finale Grachtenfestival Concours

vr 4 mrt
Den Bosch (NL)
De Toonzaal
Finale Sotrioni Competition

di 16 feb
Apeldoorn (NL)

zo 17 jan
Jegenstorf (CH)
Kirchgemeindehaus

za 16 jan
Langnau (CH)
Aula Sekundarschule

2015

di 3 nov
Amsterdam (NL)
Oosterkerk

za 3 okt
Zagreb (CRO)
Music Academy

ma 28 sep
Zagreb (NL)
Lisinski Hall
Papandopulo Competition

za 29 aug
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Uitmarkt

za 20 jun
Amsterdam (NL)
Concertgebouw
Holland Festival

ma 15 jun
Laren (NL)
Singer

2014

do 20 nov
Amsterdam (NL)
Muziekgebouw aan t'Ij
Sax14 Festival